خدمات

طراحی و مشاوره

مبحث طراحی و مشاوره در زمینه سیستمهای تهویه مطبوع در شرکت حرارت صنعتی ایران بر دو زمینه استوار می باشد.

1- طراحی و مشاوره سیستمهای تهویه مطبوع پروژه هایی که دستگاههای آناز طریق شرکت حرارت صنعتی ایران تامین گردیده است .

در این پروژه ها از ابتدا مهندسین فنی شرکت با ورود به پروژه نقشه های فنی و اجرایی تاسیسات تهویه مطبوع و در صورت نیاز کارفرما کل تاسیسات برق و مکانیک را تهیه نموده و سپس بر اجرای آنها در طول مدت زمان انجام پروژه نظارت مینمایند و در نهایت با نصب دستگاههای شرکت حرارت صنعتی ایران تمام ساختمان توسط گروه فنی مهندسی حرارت صنعتی ایران در زمینه تاسیسات گارانتی می گردد.

2- در بسیاری از پروژه های عمرانی با توجه به اینکه کارفرمایان محترم از قبل برند دستگاههای خود را مشخص نموده اند , همکاران فنی و مهندسی شرکت در راستای موازی با روند رو به جلوی پروژه به صورت کاملا تخصصی و رایگان به ارائه مشاوره فنی و مهندسی می پردازند. اما در زمینه فعالیتهای صنعتی ، طراحی صحیح و مشاوره فنی و مهندسی نقش بسیار عمده ای در افزایش راندمان و بهره وری کارخانجات را ایفا می کند.

از مهمترین نکات قابل توجه در این زمینه ارائه راه حل و یا به عبارت دیگر Mechanical soloution جهت افزایش بهره وری میباشد که با توجه به سابقه طولانی این شرکت در زمینه تهویه مطبوع و بهره گیری از مهندسین مجرب ایرانی و اروپایی در دهه های شصت و هفتاد خورشیدی جهت حضور در صنایع نفت و گاز و پتروشیمی و نهادینه شدن و انتقال این دانش به نسل جدید مهندسین شرکت حرارت صنعتی ایران، ما میتوانیم در این زمینه گزینه بسیار مناسبی جهت خدمت رسانی به هموطنان عزیزمان باشیم.

خدمات پس از فروش فوری

مهمترین اصل در زمینه بقای هر شرکت تاسیساتی و کسب اعتبار و افتخار هر شرکت در زمینه تهویه مطبوع و تبرید خدمات پس از فروش می باشد . از جمله مهمترین وجه تمایز شرکت حرارت صنعتی ایران با بسیاری از شرکت های دیگر ، مبحث همزمانی واردات و تولید می باشد .

بطوریکه شبکه گسترده بازرگانی این شرکت در اقسا نقاط دنیا سهولت جهت تامین کالاها و قطعات مورد نیاز دستگاههای چیلر و هواسازها را فراهم می نماید .

همچنین در مورد قطعاتی که قابلیت تولید آن در داخل کشور می باشد از جمله مبدلهای حرارتی شامل اواپراتور و کندانسور SHELL & TUBE نقطه قوت و متمایز کننده ما آنجایی نمود پیدا می کند که مبدل های دستگاههای مورد استفاده کارفرمایان به دلایل مختلف از جمله عدم لوله کشی صحیح ، عدم انتخاب پمپ صحیح و غیره دچار آسیب می گردد .در این زمان به دلیل وجود کارخانه و قدرت تولید در این شرکت و همچنین توانایی بالا در زمینه طراحی مبدل های حرارتی، نقص به سرعت مشخص و در کمترین زمان رفع نقص صورت می پذیرد .

این توانایی فنی چه در مورد چیلر های اروپایی و آسیایی و چه در مورد چیلر های تولید داخل توسط نیروهای متخصص و کارشناس ها قابل وصول می باشد .
اما مهمترین مبحث در زمینه خدمات رسانی علاوه بر سرعت و کیفیت خدمات رسانی ، انجام این مهم به صورت 24 ساعته و شبانه روزی می باشد که شرکت حرارت صنعتی ایران با در اختیار داشتن 24 ساعته 12 نفر نیروی مجرب خدمات پس از فروش در تهران و 12 نفر نیروی مجرب خدمات پس از فروش در شهرستانهای ایران آماده انجام وظیفه می باشد. از آنجایی که کنترل دمای سردخانه ها،

هواسازها و کلیه نشانگرهای تابلو برق چیلرهای در حال کارکرد مهمترین عامل جلو گیری از آسیب دیدگی این دستگاهها می باشد .

شرکت حرارت صنعتی ایران با استفاده از توانایی نیروی مجرب فنی مهندسی خود مبحث اعلام از طریق sms را در کلیه دستگاههای وارداتی و تولیدی در صورت نیاز و خواسته کارفرما اعمال می نماید. شایان ذکر است که در مورد سردخانه ها این قضیه به صورت نرمال اجرا می گردد.
در نهایت امیدواریم که تمامی تلاش این مجموعه در طول چهار دهه فعالیت مورد قبول کارفرمایان محترم قرار گرفته باشد.

تماس با ما
تلفن فروش :09195122592
تلفن اداری :02188845008 _ 02188845007
تهران، خیابان مفتح شمالی، خیابان زهره، پلاک 4 طبقه اول
شبکه اجتماعی