درباره ما

شرکت حرارت صنعتی ایران در سال 1356 با هدف خدمت رسانی در زمینه مشاوره ، اجرا و تجهیز سیستم های تهویه مطبوع و سردخانه به هموطنان عزیزمان تاسیس گردید . پس از انجام چندین پروژه عمرانی تاسیساتی و با آغاز جنگ تحمیلی این شرکت وظیفه خود دانسته تا با حضور در مناطق مورد تعرض بیگانگان و احداث سردخانه ها و یخسازهای ثابت و متحرک ، تسهیلات در زمینه نگهداری مواد غذایی را فراهم نماید . دراین دوره علاوه بر احداث سردخانه ها و یخساز های ثابت و متحرک در مناطق جنگی ، تولید چیلرهای با کمپرسور سیلندر پیستونی آغاز گردید .
از اوائل دهه هشتاد خورشیدی ما با تولید چیلر های اسکرو آب خنک و هوا خنک همزمان با دیگر همکاران ساعی و کوشای این صنعت گامی جدید در صنعت تهویه مطبوع کشور برداشتیم و سپس با ورود کمپرسورهای اسکرال تاکنون مشغول به تولید چیلرهای با کمپرسور اسکرو و اسکرال نیز می باشیم .
زمینه فعالیت های شرکت حرارت صنعتی ایران علاوه بر ساختمان های مسکونی و اداری و تجاری ، تهویه مطبوع و تبرید در زمینه کارخانجات صنعتی ، ارائه راه حل در کارخانجات جهت افزایش راندمان و بهره وری و حضور در صنایع نفتی و پتروشیمی می باشد .
شایان ذکر است که در سالهای اخیر و از سال 2013 با توجه به تمایل برخی از کارفرمایان محترم به دستگاه های وارداتی ، این شرکت با برند LARK آغاز به فعالیت نمود و اکنون علاوه بر آن جهت تجهیز پروژه های خود از دو برند TICA و IMBAT به صورت انحصاری استفاده می نماید . امید است تا با عنایت خداوند متعال و هموطنان عزیزمان و تلاش مجدانه پرسنل حرارت صنعتی ایران هر روز گامی بلندتر و راسختر در جهت پیشبرد اهداف کشور عزیزمان ایران برداریم .

تماس با ما
تلفن فروش :09195122592
تلفن اداری :02188845008 _ 02188845007
تهران، خیابان مفتح شمالی، خیابان زهره، پلاک 4 طبقه اول
شبکه اجتماعی